Vakance noslēgta

Mūsu klients:

WIGO grupa ir viens no Baltijas vadošajiem CLT un koka būvmateriālu ražotājiem, kas saviem klientiem ar lepnumu piedāvā augstas kvalitātes CLT paneļus, koka karkasa konstrukcijas un konstrukciju kokmateriālus, kā arī saliekamās paneļu mājas

Aicina darbā:

Koka karkasu māju ražošanas meistaru

Piedāvājam:
• Profesionālas iekārtas un darbam un ražošanas procesam nepieciešamos instrumentus;
• Darbu progresīvā uzņēmumā ar lielu attīstības jaudu;
• Darba vieta Limbažos labiekārtotā rūpnīcā;
• Draudzīgs kolektīvs;
• Atalgojums no 1500-1800 bruto;
• Darba laiks 8-17:00 darba dienas

Pienākumi:
• Vadīt un organizēt dažādu konstrukciju koka ēku ražošanas procesus un darbiniekus,
• Ievērojot izpildes termiņus un kvalitātes prasības;
• Novērtēt kokmateriālu kvalitāti, novērst defektus
• Materiālu, un instrumentu iepirkšana un sagāde;
• Piedalīties jaunu produktu un projektu ieviešanā;
• Sagatavot un iesniegt nepieciešamās atskaites.

Sagaidām:
• Ar būvniecību vai ražošanu saistīta izglītība vai pieredze vismaz 2 gadi;
• Būvniecības un/vai ražošanas procesu pārzināšana;
• Vēlama pieredze koka karkasa vai koka ēku ražošanā/būvniecībā;
• Priekšlikumus vadībai procesu uzlabošanā;
• Savlaicīga un kvalitatīva ražošanas procesu izpilde;
• Latviešu un krievu valodas zināšanas.

CV un pieteikumus ar norādi "Meistars Limbaži"
Sūtīt uz: info@hrnature.eu
Vai aizpildot anketu
Tālrunis: + 371 25632888.

NVA licence Nr. 67/2019.