Vakance noslēgta

Mūsu klients:

SIA “Priežavoti” ir Latvijas uzņēmums, kas veiksmīgi kopš 1999. gada. Ražo augstvērtīgus kokmateriālus vietējam un eksporta tirgiem, nodrošinot ātrus piegādes termiņus gan juridiskām, gan privātpersonām. Sertificēti C24 un C16 kokmateriāli - dēļi, brusas, latojums, grīdas, terases un apdares dēļi, žāvēti un ēvelēti, apstrāde ar antiseptiķi, konsultācijas un tāmēšana. Paplašinot ražošanu piedāvājam darbu:

Iesaiņotājam (darbs ar rokām)

580 - 790 € Atalgojums bruto, atkarīgs no iepriekšējās pieredzes un padarītā darba daudzuma.

Amata pienākumi:

• Šķirot un sakārtot zaļus un žāvētus zāģmateriālus pēc attiecīgiem parametriem;
• Sašķiroto un sakārtoto produkciju iesaiņot;

Sagaida:
• Vēlama iepriekšējā pieredze saistībā ar kokmateriālu ražosanu;
• Lietot darbam paredzētos individuālos aizsardzības līdzekļus - ievērot darba drošību;
• Plānot un organizēt savu darbu un darba vietu, uzturēt kārtību un tīrību;
• Ievērojot darba aizsardzības, elektrodrošības, ugunsdrošības un vides aizsardzības prasības;
• Veikt līdzīga satura uzdevumus, kas nepieciešamas profesionālās darbības pamatuzdevumu izpildei.
• Pildīt izpilddirektora un tiešā vadītāja rīkojumus;
• Strādāt un sadarboties komandā;
• Ievērot personīgās higiēnas prasības;

Piedāvā:
• Darbs: pilnas slodzes, maiņu darbs uz nenoteiktu laiku (patstāvīgi)
• Darba vieta: Siguldā. Veikalā-Pulkveža Brieža ielā 113 un/vai ražotnē- Zinātnes ielā 19.
• Uzsākšana: vienojoties, uzreiz!
• Bonusa sistēma un piemaksas par padarīto;
• Regulāru algu, nodokļus un soc. garantijas;
• Ir iespēja nodrošināt dzīvesvietu (kopmītņu tipa);
• Iespējama veselības apdrošināšana;
• Ievadinstruktāža un apmācība jaunajiem darbiniekiem;
• Darbu eksportspējīgā uzņēmumā, kas veiksmīgi darbojas jau 22.gadus;
• Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu, kopējus pasākumus;

Pieteikumu un CV sūtiet uz e-pastu info@hrnature.eu ar norādi “Iesaiņotājs”, vai aizpildot anketu. Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem! NVA licence Nr. 67/2019.