Vakance noslēgta

Pārstāvot klientu:

Rīgas Krēslu fabrika (RKF) kopš 1999. gada ražo speciāli konstruētus, ergonomiskus krēslus no dažādiem materiāliem, kas sniedz lietotājiem komfortu, labsajūtu un veselību. RKF ražotie krēsli ir tehniski uzticami, mūsdienīgi un estētiski. Šobrīd RKF aizņem telpas 7000m2 platībā, stratēģiski ļoti izdevīgā vietā Rīgā pie Brasas stacijas.

Paplašinot darbinieku komandu aicinām darbā:

Prečzini/noliktavas darbinieku

Pienākumi::
• Pasūtīt nepieciešamos materiālus un preces
• Nodrošināt preču piegādi
• Saņemt preces un novietot tās atbilstoši pielietojumam
• Pārbaudīt preču saņemšanas pavaddokumentus, salīdzināt saņemto preci ar dokumentiem un pasūtījumu
• Ievadīt preču saņemšanas dokumentus uzskaites sistēmā
• Piedalīties preču inventarizācijās
• Veikt preču un materiālu kārtošanu, sistematizēšanu, marķēšanu un uzskaiti noliktavas pārziņa vadībā.

Prasības:
• Atbildības sajūta un apzinīga attieksme pret darbu.
• Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā.
• Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība
• B kategorijas autovadītāja apliecība
• Prasmes strādāt ar biroja tehniku
• Latviešu un krievu valodas zināšanas

Mēs piedāvājam:
• Veselības apdrošināšanu;
• Darba pienākumu pildīšanai nepieciešamās ievad apmācības;
• Mūsdienīgu, kvalitatīvu darba vidi un patīkamus apstākļus;
• Darbu godalgotā un ļoti progresīvā, Baltijas mērogā lielākajā krēslu ražošanas un eksporta uzņēmumā kopā ar ļoti kvalificētiem speciālistiem.
• Darba laiks 8-17:00;
• Darba vieta: Starta iela 1, Rīga. (pie Brasas stacijas).

CV un pieteikumus ar norādi "Prečzinis/noliktavas darbinieks"
Sūtīt uz: elina@hrnature.eu
Vai aizpildot anketu
Tālrunis: + 371 25632888.

Vairāk par uzņēmumu un ražoto produkciju:
www.rigachair.com
www.rkf.lv
Riga Chair factoy 2020
Riga Chair ROO - how it’s made

NVA licence Nr. 67/2019.