Mūsu klients:

kopš 1999. gada ražo speciāli konstruētus, ergonomiskus krēslus no dažādiem materiāliem, kas sniedz lietotājiem komfortu, labsajūtu un veselību. RKF ražotie krēsli ir tehniski uzticami, mūsdienīgi un estētiski. Šobrīd RKF aizņem telpas 7000m2 platībā, stratēģiski ļoti izdevīgā vietā Rīgā pie Brasas stacijas.

Paplašinot darbinieku lielo komandu aicinām darbā:

Mēbeļu tehnologu

Darba alga no ~1400-2000 bruto.

Pienākumi:
• Jauno izstrādājumu:
- cenu aprēķins;
- tehnoloģiskās kartes/apraksti;
- esošo izstrādājumu tehnoloģisko procesu uzlabojums
• Cieša komunikācija ar attīstības daļu un ražošanu;
• Datu un procesu ievietošana ERP sistēmā;
• Ražošanas izstrādes normu aprēķini.

Prasības:
• Darba pieredze mēbeļu tehnologa amatā;
• Prasme un vēlme aktīvi un radoši darboties;
• Atbilstoša izglītība;
• Latviešu, krievu vēlams angļu valodu prasme.

Piedāvājam:
• Darba laiks 8-17:00;
• Darba vieta: Starta iela 1, Rīga. (pie Brasas stacijas).
• Veselības apdrošināšanu;
• Darba pienākumu pildīšanai nepieciešamās ievad apmācības;
• Mūsdienīgu, kvalitatīvu darba vidi un patīkamus apstākļus;
• Darbu godalgotā un ļoti progresīvā, Baltijas mērogā lielākajā krēslu ražošanas un eksporta uzņēmumā kopā ar ļoti kvalificētiem speciālistiem.

CV un pieteikumus ar norādi "Mēbeļu tehnologs"
Sūtīt uz: info@hrnature.eu
Vai aizpildot anketu
Tālrunis: + 371 25632888.

NVA licence Nr. 67/2019.