Vakance noslēgta

Mūsu klients:

stabils eksportējošs ražošanas uzņēmums ar daudzu gadu pieredzi no 1999 gada, aicina pievienoties ~70 darbinieku kolektīvam:

AUTOKRĀVĒJA OPERATORS
sākot no ~1200-1350 bruto, darba vieta Brasas stacija / Rīga

Pienākumi:
• Izejvielu un gatavās produkcijas iekraušana izkraušana, izvietošana noliktavā vai cehā;
• Tehnoloģisko procesu ievērošana;
• Darba aizsardzības un drošības ievērošana;
• Darbu izpildīt rūpīgi, kārtīgi un atbildīgi;
• Spēja sadarboties kolektīvā.

Prasības:
• Iepriekšēja darba pieredze ar preces iekraušanu, izkraušanu un pārvietošanu;
• Prasme un vēlme aktīvi darboties;
• Latviešu vai krievu valodas prasme.

Piedāvājam:
• Darba laiks 8:00-17:00;
• Darba vieta: Starta iela 1, Rīga. (pie Brasas stacijas).
• Veselības apdrošināšanu;
• Darba pienākumu pildīšanai nepieciešamās ievad apmācības;
• Mūsdienīgu, kvalitatīvu darba vidi un patīkamus apstākļus;
• Darbu godalgotā un ļoti progresīvā, Baltijas mērogā lielākajā krēslu ražošanas un eksporta uzņēmumā kopā ar ļoti kvalificētiem speciālistiem.

CV un pieteikumus ar norādi "RKF Autoiekrāvējs"
Sūtīt uz: info@hrnature.eu
Vai aizpildot anketu
Tālrunis: + 371 25632888.

Vairāk par uzņēmumu un ražoto produkciju:
www.rigachair.com
www.rkf.lv
Riga Chair factory tour
Riga Chair ROO - how it’s made

NVA licence Nr. 67/2019.