Vakance noslēgta

Mūsu klients:

RAP Grupa www.rap.lv, kuras viena no struktūrām, kas darbojas ar apsaimniekošanu un telpu uzkopšanu, aicina pievienoties savam kolektīvam:

BIROJA ADMINISTRATORU (Sigulda)

Atalgojumu no 820 Eur bruto.

Amata pienākumi:

• Iekšējo un ārējo dokumentu reģistrēšana un organizēšana (e-pasti, korespondence u.c.);
• Dokumentu sagatavošana (līgumi, rīkojumi, pilnvaras, tāmes u.c.);
• Organizatorisku jautājumu koordinēšana saistīta ar uzņēmuma klientiem un darbiniekiem (telefona zvani, apmeklētāji u.c.);
• Informācijas reģistrēšana uzņēmuma uzskaites sistēmā;
• Darbs ar biroja tehniku.

Prasības:
• Iepriekšējā pieredze šādā vai līdzīgā amatā;
• Prasmes informācijas apkopošanā, analīzē un dokumentu noformēšanā;
• Ļoti labas komunikācijas prasmes, iniciatīva, orientācija uz klientu;
• Spēja strādāt komandā un patstāvīgi organizēt savu darbu;
• Labas prasmes standarta biroja datorprogrammu lietošanā;
• Obligātas valsts valodas zināšanas, vēlamas krievu valodas zināšanas labā sarunvalodas līmenī;
• Noturība stresa situācijās;
• Priekšrocība pretendentam/-tei ar B kategorijas vadītāja apliecību.

Piedāvājam:
• Foršus darba kolēģus;
• Darba laiku no 8:00-17:00;
• Dinamisku darba vidi un iespēju paust iniciatīvu;
• Iesaistīties uzņēmuma ikdienas darbos, ierosinot kā tos pilnveidot;
• Progresīvas darba uzskaites tehnoloģijas Taskertools sistēmā;
• Darba atalgojumu no 820 EUR bruto.

Pieteikumu un CV sūtiet uz e-pastu info@hrnature.eu ar norādi “Biroja Administrators”, vai aizpildot anketu.
Sazināsimies ar izvēlētajiem kandidātiem!
NVA licence Nr. 67/2019.