Vakance noslēgta

Mūsu klients:

HB service SIA (Reģ.nr.40103516860 ) „Jumtu Segumu Centrs” Siguldā, kopš 2009.gada, specializējas jumtu segumu tirdzniecībā, jumtu izbūves renovācijas darbos, ēku renovācija un būvniecība. BNI Segewold biedrs no 2019. Palielinoties veicamā darba apjomam, aicinām pievienoties mūsu draudzīgajai 25 kolēģu komandai:

BŪVDARBU VADĪTĀJU
vispārējiem būvniecības darbiem

Pienākumi:

• Vispārējo būvniecības darbu vadīšana atbilstoši LR būvnormatīviem un uzņēmuma standartiem;
• Būvniecības procesa dokumentācijas un darbu izpildes grafiku sagatavošana;
• Strādnieku darba organizēšana un uzraudzīšana;
• Augstas kvalitātes nodrošināšana un kontrole;
• Sadarbība ar piegādātājiem un pasūtītājiem;
• Termiņu ievērošana;
• Darboties saskaņā ar uzņēmuma plāniem;
• Atskaites un sadarbība ar kolēģiem un īpašniekiem.

Prasības:
• Profesionālā izglītība būvniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību.
Būvprakses sertifikāts ēku būvdarbu vadīšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.
• Darba pieredze būvdarbu vadīšanā sākot no 2 gadi.
• Nozari regulējošo normatīvo aktu pārzināšana.
• Prasme strādāt ar datorprogrammām (MS Office, AutoCAD);
• Labas latviešu un vēlamas angļu, krievu valodas zināšanas;
• Spēja pieņemt lēmumus un analizēt savas kompetences ietvaros, atrodot arī nestandarta risinājumus;
• Ātra reaģēšana un augsta precizitāte;
• Spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
• Vēlama autovadītāja apliecība, B kategorija.

Mēs piedāvājam:
• Interesantu darbu draudzīgā kolektīvā, lojālu un cilvēcīgu attieksmi;
• Iespēju patstāvīgi un radoši izpausties;
• Profesionālu izaugsmi un iespējamu savas komandas izveidi nākotnē;
• Atalgojumu atkarīgs no kvalifikācijas sākot no 1500 bruto;
• Uzņēmuma auto izmantošana darba vajadzībām;
• Darba pienākumu pildīšanai nepieciešamās ievadapmācības;
• Mūsdienīgu, kvalitatīvu darba vidi un patīkamus apstākļus.

CV un pieteikumus ar norādi "Būvbardu vadītājs"
Sūtīt uz: elina@hrnature.eu
Vai aizpildot anketu
Tālrunis: + 371 25632888.

Vairāk par uzņēmumu un ražoto produkciju: jumtusegumucentrs.lv.

NVA licence Nr. 67/2019.